Nasze usługi

 

Zaopatrzenie i obsługa techniczna firm przemysłowych

 • Zaopatrzenie firm przemysłowych w materiały i surowce.

  Od 1992 roku specjalizujemy się w dostarczaniu materiałów i surowców dla firm przemysłowych, handlowych oraz nauki. Dzięki naszej sieci partnerskiej jesteśmy w stanie zaopatrzyć Państwa firmę w materiały i surowce metaliczne niezbędne w procesach produkcji.

  Realizujemy zlecenia od małych partii próbnych do dostaw całokontenerowych. Specjalizujemy się również w materiałach trudnodostępnych. Oferujemy pręty, blachy, rury, druty, taśmy, folie oraz śruby.

 • Produkcja elementów i komponentów.

  Wykonujemy wszelkiego rodzaju precyzyjne elementy i komponenty z metali, tworzyw i innych materiałów wg specyfikacji dostarczonej przez zamawiającego. Naszym klientom zapewniamy wysoką jakość i terminowość dostaw. Realizujemy zlecenia dla renomowanych firm polskich i europejskich.

 • Elementy instalacji.

  Wykonujemy elementy instalacji produkcyjnych i oczyszczania cieczy, ścieków i gazów: m.in. wymienniki ciepła, reaktory, zbiorniki, kołnierze, kolana, elementy rurociągów, osłony czujników, osprzęt, trawesy, suwnice, zestawy zawieszenia, konstrukcje dla firm przemysłowych z różnych sektorów.

 
 
 

Usługi

 • ZAOPATRZENIE DLA PRZEMYSŁU
 • PRODUKCJA elementów
 • OBRÓBKA mECHANICZNA
 • CIĘCIE WODĄ
 • GIĘCIE BLACH

Indywidualne podejście do klienta

Nie ma dla nas zleceń małych czy dużych - są wyłącznie problemy do rozwiązania w celu zaoferowania naszym klientom optymalnych rozwiązań, dostosowanych do indywidualnych potrzeb. To własnie zrozumienie potrzeb jest kluczem do długotrwałej współpracy i sukcesu. Zapewniamy swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższy poziomu jakości świadczonych usług, ich stały rozwój oraz oferujemy kompleksowe rozwiązania w celu optymalizacji kosztów. Podstawowym krokiem aby zapewnić Państwu pełną satysfakcję jest szczegółowa konsultacja.

Dążymy do zwiększenia wydajności procesów naszych klientów przy jednoczesnym obniżaniu ich kosztów.

Koszt produktu stanowi zazwyczaj tylko część pełnego kosztu zakupu. Pozostałą część stanowią koszty zamówienia oraz koszty procesów logistycznych i administracyjnych. Z tego względu uzyskanie największych oszczędności jest możliwe dzięki optymalizacji tych procesów.

Optymalizację można osiągnąć poprzez integrację łańcucha dostaw klientów i dostawców. Dzięki temu możemy uniknąć wykonywania pewnych czynności dwukrotnie - raz przez Państwa i drugi raz przez nas. Integracja może przebiegać na różnych poziomach, które można łączyć z usługami, które spełniają Państwa wymagania w zakresie komfortu i oszczędności. Każdą usługę można dostosować do potrzeb Państwa organizacji.

 

Wspólnie możemy znaleźć najlepszą kombinację poziomu integracji i usług dostawy dostosowaną do konkretnych działań.

 
 

 
pełny HTML | wersja mobilna