> Dla budownictwa

 

Materiał na pokrycia dachowe i elewacje


Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem światowych liderów w produkcji tytanu i stali nierdzewnych oraz producentem tytanu anodowanego. Oferujemy szeroką gamę blach ze stali stalowych i z czystego tytanu na elewacje i dachy budynków.

 

Tytan to "materiał ery kosmicznej", bardzo lekki, wytrzymały, a przede wszystkim bardzo prestiżowy i nie ulegający żadnej korozji.

 

Blacha stalowa jest materiałem stosowanym od lat na pokrycia dachowe.


Oferujemy:

Partnerstwo i wsparcie techniczne

Innowacyjność produktu

Szeroki wybór wykończeń powierzchni

Gotowe systemy i rozwiązania

 

 

ZALETY

Stale stopowe oraz tytan są bardziej wytrzymałe, bardziej ekonomiczne, niż występujące na rynku stale cynkowo-tytanowe czy też stale z rdzeniem aluminiowym.

Stal nierdzewna to idealne rozwiązanie dla wymagającego inwestora, który oprócz aspektów wizualnych odpowiadającym aktualnym trendom, poszukuje materiału trwałego, wytrzymałego oraz ekonomicznego w montażu i eksploatacji.

 

Na życzenie klienta przeprowadzamy anodowanie tytanu. W postaci anodowanej możliwe jest uzyskanie różnych odcieni kolorystycznych w zalezności od prądu anodowania.

 

 

EKOLOGIA
Stal nierdzewna oraz tytan są ‘materiałem ekologicznym’ w pełnym tego słowa znaczeniu i są całkowicie przetwarzalne. W ramach sektora budowlanego, aktualny poziom odzysku wynosi blisko 100%.

 

Nie ulegają zmianie i są całkowicie odporne na wpływ środowiska; w kontakcie z takimi czynnikami jak woda, nie uwalnia związków, które mogą zmieniać ich strukturę. Te właściwości sprawiają, że są idealnym materiałem do stosowania w budownictwie użytkowym wystawionym na działanie niesprzyjającej pogody: dachy, fasady, systemy odzyskiwania deszczówki, domowe instalacje wodne.


Długowieczność stali nierdzewnej, i jeszcze dłuższa żywotność tytanu spełniają wymagania trwałej konstrukcji: szeroki wachlarz wyrobów, instalacja i minimalna obsługa gwarantują finalnemu użytkownikowi bezkonkurencyjny okres użytkowania.

pełny HTML | wersja mobilna